Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth giorgio458

  • Anëtarësuar në: 12/03/2018

Përshkrimi

20180112_170352

550 €

shes macbook air viti 2015

laptopi eshte ne gjendje perfekte,ka cante dhe mbrojtese. TE DHENAT I KENI NE FOTO

205 herë e lexuar, 3 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta