Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Gerti1

  • Anëtarësuar në: 18/11/2016

Përshkrimi

image

5,700 €

Shitet Toyota Yaris,1.4 nafte, kamio Automatike, viti 2007

Shitet Toyota Yaris,1.4 nafte, kamio Automatike, viti 2007 ,km 160 000,Radio, cd, komando tek timoni, sensore te vendosur ekstra, Super ekonomike, gjendjes e perkryer motorike […]

881 herë e lexuar, 0 herë sot

image

35,000 LEK

Karroce invalidi e re dhe ne gjendje funksionale shume te mire

Shitet karroce invalidi, e pa perdorur asnje dite . Eshte e re dhe ne gjendje funksionale shume te mire!

346 herë e lexuar, 0 herë sot