Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth gerti.lali

  • Anëtarësuar në: 07/12/2014

Përshkrimi

BIK101-3 (a)

23,000 LEK

Biciklete WINNER e sjelle nga Zvicra

Biciklete e tipit WINNER, biciklete origjinale ne gjendje mjaft te mire, e sjelle nga Zvicra dhe e pa perdorur ne Shqiperi, gomat 26 x 1.95 […]

156 herë e lexuar, 2 herë sot

Laptop-Sony-Vaio-VPC-EB46FX-BJ

240 €

Laptop Sony Vaio PCG-91211M core i3, 240 eur i diskutuar

Laptop Sony Vaio PCG-91211M procesor core i3, ram 4 Gb, hardisk 500 Gb, graf i dedikuar 1 Gb, ekran 17 inc, web cam, wifi, Cmimi […]

190 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta