Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Gerd

  • Anëtar që në: 05/10/2013
ONLINE para 6 ditë

Përshkrim

IMG_0656

59,000 €

Shitet dyqan 59 m2 prane Vizion plus

ONLINE para 6 ditë

Zona/Rruga : prane Vizion Plus Shkolla Qazim Turdiu Shitet dyqan 60 m2 ne brendesi te lagjes perballe Vizion Plus (tek ish pallatet e deputeteve) i […]

është lexuar 32 herë (0 herë sot)

 

Kuzhinier ose ndihmes Kuzhinier

ONLINE para 6 ditë

Kerkohet Guzhinier/ndihmes guzhinier per Hotel (8 dhoma),Bistro &Wine Bar ne rrugen Qemal Stafa,Tirane prane Shkolles se Kuqe. Guzhine Italiane, tradicionale dhe snack bar me menu […]

është lexuar 21 herë (0 herë sot)

 

Kerkohet Kuzhinier

ONLINE para 6 ditë

Dream Hotel & Bistro kerkon kuzhinier per guzhine italiane, tradicionale dhe snack bar. Preferohet te njohe gjuhen angleze dhe italiane( klientele e huaj). Te interesuarit […]

është lexuar 273 herë (0 herë sot)

 

kerkohet kuzhinier/banakier

ONLINE para 6 ditë

Kerkohet kuzhinier/banakier per bistro me 8-10 tavolina. Bar/restorant me klientele hotelerie. Preference per guzhinen Italiane dhe tradicionale. Duhet te njohe gjuhen angleze dhe Italiane. Te […]

është lexuar 207 herë (0 herë sot)