Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Gerd

  • Anëtarësuar në: 05/10/2013

Përshkrimi

6D77F454-CCA2-4704-A21F-52DFC0EACD81

3,700 €

Shitet Peugeot 107 me vetem 47000 km, automat.

Shitet Peugeot 107 super e mirembajtur dhe super ekonomike, vetem 4 lt ne 100 km, kambio automatike, a/c, xhama elektrik, goma te reja. Perfekte per […]

194 herë e lexuar, 1 herë sot

9,800 €

Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 4×4

Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 4×4 Super e mirembajtur, 163000 km, baxha xhami, sedilje lekure elektrike dhe me ngrohje, limitator shpejtesie, player me 6 […]

240 herë e lexuar, 2 herë sot

paleta

500 LEK

Shiten 5 paleta me cmimin 500 leke copa

Shiten 5 paleta me cmimin 500 leke copa

311 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta