Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth george1

  • Anëtarësuar në: 18/11/2017

Përshkrimi

s1

290 €

Super 2+1 100m2 Vasil Shanto- E mobiluar Ashensor, Kondicioner (VIDEO)

Jepet me qera Apartament 2+1 ne Zonen e Vasil Shantos, Rruga Viktor Eftimiu ( Shume Afer me Universitetine Europian). Ne foto mundojne disa mobilje po […]

187 herë e lexuar, 1 herë sot

m6

350 €

2+1, 2wc 2Blk SUPER I mobiluar ZOGU I ZI, 125m2 Ashensore, Kondicioner

Jepet me qera Apartament 2+1 i madhe. Ne pozicion perfekt tek Zogu i zi te Pallati ku ndodhe Universiteti Logos, me 2 Ashensore, ku ka […]

300 herë e lexuar, 0 herë sot

a10

350 €

Qira 2+1 KATI pare i NJE VILE PRIVATE, Amb. Amerikane – PARKIM Privat...

JEPET ME QERA 2+1 NE KATIN E PARE TE NJE VILE MBRAPA AMBASADES USA DHE PERBALL AMBASADES SUEDEZE , HYRJA ESHTE TOTALISHT E RE ME […]

120 herë e lexuar, 2 herë sot