Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për gentii

  • Anëtar që në: 05/12/2013

Përshkrim

HP210Mini

190 €

Laptop Hp Mini 190 Euro I diskutuar

Laptop HP Mini 210, ekran 10.1 inc, procesor dual core N570 2×1.66Ghz, ram 2Gb, hdd 250Gb, web cam, wireless, ngjyre roze pink super i paraqitshem, […]

është lexuar 552 herë (1 herë sot)

Game Pad i ri

500 LEK

Game Pad i ri 500 lek

Game Pad i ri, PC Wired USB 2.0 Gamepad Game Controller Joypad Joystick per kompjuter ose laptop, ideal per perdorim me lojra, mjaft cilesore dhe […]

është lexuar 835 herë (2 herë sot)

1

250 €

Hoverboard 6.5inc newpower 2016, i ri, bluetooth 250 eur i diskutuar

Hoverboard Newpower 2016, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i pa perdorur ndonjehere, Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter, […]

është lexuar 46 herë (1 herë sot)

Asus X401U

245 €

Laptop i ri + cante 245 eur i diskutuar

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, i ri, bashke me nje cante, procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop ne qese i pa […]

është lexuar 506 herë (2 herë sot)