Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth genti.plus

  • Anëtarësuar në: 23/02/2015

Përshkrimi

Konig

19 €

Kufje profesionale Konig 19 eur

Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura, marka König CMP-HEADSET9 , model qe e gjeni lehte ne internet dhe shihni cmimin dhe cilesine […]

63 herë e lexuar, 0 herë sot

ddr

6 €

Ram & Hdd per desktop dhe laptop, Cmimi 6 Eur

Ram dhe HDD per kompjuter dhe laptop. Per kompjuter desktop: DDR 1Gb 7 Eur, DDR2 1Gb 6 Eur, DDR 3 2Gb 12 Eur, DDR3 4Gb […]

1084 herë e lexuar, 0 herë sot