Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth genti.plus

  • Anëtarësuar në: 23/02/2015

Përshkrimi

Samsung

250 €

Laptop Samsung Ultra Slim

Laptop Samsung Ultra Slim model 535U, AMD A6 2,3Ghz,4gb,500Gb 250EUR. Ne gjendje pothuaj si i ri, mjaft i paraqitshem. I sjelle nga Zvicra.

171 herë e lexuar, 1 herë sot

Sony_VAIO_VPC-EB15FM

230 €

Laptop Sony i3, 15.6 inc 230 eur i diskutuar

Laptop Sony VPCEB15FM,sjelle nga Anglia, ne gjendje perfekte, procesor i3 2.1Ghz,ram 4Gb,hdd 750Gb,ekran 15.6,wifi,webcam, Cmimi 230 eur i diskutuar. Cel 0696890943

201 herë e lexuar, 1 herë sot

BIK101-1 (a)

24,000 LEK

Biciklete X-TEAM ALLOY CILO e sjelle nga Zvicra

Biciklete e tipit X-TEAM ALLOY CILO, e sjelle nga Zvicra, biciklete origjinale dhe ne gjendje perfekte, gomat MISHELIN me disqe alumini 26 X 1.95, frena […]

241 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta