Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth geenti

  • Anëtarësuar në: 12/05/2017

Përshkrimi

BIK101-2 (a)

22,000 LEK

Biciklete CHISEL ELEMENT e sjelle nga Gjermania

Biciklete e tipit CHISEL ELEMENT, gomat 26×2.00 me Disqe alumini, frenat e para me disk, kompanjol Aochida dhe amortizator dual suspension system

253 herë e lexuar, 1 herë sot

dell latitude

480 €

Laptop Dell i5 Gen 6, 14inc touchscreen, 480 eur i diskutuar

Laptop Dell Latitude E5470, i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte, modelet e reja, ekran 14inc touch screen, procesor core i5 6300HQ 2.3Ghz, Ram 8Gb, […]

195 herë e lexuar, 1 herë sot

Toshiba Satellite L655D-S5116

120 €

Tirane, shes Laptop Toshiba 15.6 inc 120 Euro i diskutueshem

Laptop Toshiba Satellite L655D , i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte, Procesor 2.1 Ghz , RAM 2 Gb , HDD 250 Gb, ekran 15.6 […]

345 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta