Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth gasa

  • Anëtarësuar në: 18/06/2017

Përshkrimi

jepet-me-qera-rruga-Elbasanit---vile-me-qera (9)

35,000 LEK

jepet me qera rruga Elbasanit , vile me qera

Jepet me qera 2+1 e bollshme. Kati 1 i viles. 2 dhoma gjumi te bollshme + koridor + sallon dhe guzhin e perbashket+ 1 tualet. […]

428 herë e lexuar, 3 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta