Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Future Home Real Estate

Përshkrim

Future home, kompani real estate ne treg prej vitesh, punon me seriozitet dhe perkushtim. Agjentet tane jane te kualifikuar per tregun vendas, tek ne mund te gjeni informacion te plote rreth pasurive te patundshme legjilacionit dhe ndjekien hap pas hapi te cdo transaksioni. Tek ne do gjeni Profesionalizem , sinqeritet dhe passion per punen. Per ne klienenti eshte mbret dhe nga Futurehome ka mar gjithmon me te miren! Stafi i siguron bleresve dhe shitesve te interesuarve per investime prona te patundshme ne tregun shqiptar, plostsojm dhe i gjendemi klientit per cdo kerkes qe disponon ! Kete sukses na i mundeson stafi dinjitoz dhe passioni per te realizuar cdo deshir te klienteve. Futurehome disponon prona ne gjithe tiranen dhe mbare shqiprin! Tek ne do gjeni konsulenc reth investimeve ne tregun shqiptare, ku do ju ndihmojn te jeni te sukseshem ne investimer tuja ! Bashkohu me Future Home dhe do gjesh pronen qe ke enderruar gjithmon !

20543084_1520528011323833_1751689916_o

87,000 €

Apartament 2+1 Yzberisht

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe të sigurt, në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e 3 dhe ka organizim shumë të mirë te […]

është lexuar 273 herë (3 herë sot)

21104351_1422219824513412_1877779245_o

65,000 €

Apartament 2+1 Yzberisht

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe të sigurt, në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e 8 dhe ka organizim shumë të mirë te […]

është lexuar 146 herë (2 herë sot)

21277638_1616337571743912_1441849807_o

50,000 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Unazes se Re. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një kompleksi […]

është lexuar 228 herë (1 herë sot)

18191209_10206698266014856_42262902_n

6,200 €

Ambjent Unaza E Re

Disponojme nje ambjent me hapesire te bollshme ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar,ne zonen e 2 Rotondove ne Unaze te Re.Ambjenti ka […]

është lexuar 114 herë (1 herë sot)

3,000 €

Unaza E Re

Jepet me qera ambjent ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te sigurt,ne zonen e Unazes se Re .Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 485 […]

është lexuar 25 herë (2 herë sot)

21081455_1420564618012266_1756346548_o

72,000 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

Disponojme apartament 2+1 ,në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e unazës së re. Objekti ndodhet ne katin e 10 me një […]

është lexuar 289 herë (2 herë sot)

20527365_1520525884657379_1904622246_n

75,000 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Unazes se Re. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një kompleksi […]

është lexuar 163 herë (2 herë sot)

20793164_1530705376972763_441866986_n

55,000 €

Apartament 2+1 Yzberisht

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe të sigurt, në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e 4 dhe ka organizim shumë të mirë te […]

është lexuar 24 herë (1 herë sot)

21038079_1541261822583785_9651063_o

65,000 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

Disponojme apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re. Objekti ndodhet ne katin e 2 banim me […]

është lexuar 214 herë (3 herë sot)

21284449_1617330764977926_712203174_o

285,000 €

Apartament 2+1 Bllok

Disponojme apartament 2+1 ne nje zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar,ne zonen e Bllokut ne Tirane.Apartamenti ka kubature te rregullt dhe organizim mjaft te […]

është lexuar 141 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 181 2 3 18