Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Future Home Opportunity

  • Anëtar që në: 06/09/2016

Përshkrim

13115897_238453883184624_1095218420_n (1)

180,000 €

Apartament 3+1 Duplex, prane Stadiumit Dinamo

Disponojme apartament me siperfaqe te bollshme ne nje zone te mire dhe te sigurte prane stadiumit Dinamo. Shperndarje fantastike e dhomave, punime cilesore, sistem chiller […]

është lexuar 1776 herë (2 herë sot)

21361254_10208549952221107_54186292_n

265 €

Apartament 2+1, Selvia

Apartamenti gjendet në afërsi të qendrës së Tiranës tek “Selvia”. Eshtë I pozicionuar në katin e tretë të një pallati ekzistues me sipërfaqe të bollshme […]

është lexuar 155 herë (1 herë sot)

21362855_898014100345761_1628511755_n

52,000 €

Apartament 2+1, Don Bosko

Disponojmë apartament për shitje tek zona e Don Bosko. Apartamenti është I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri të 2017 të […]

është lexuar 146 herë (1 herë sot)

21458603_1540961682631769_1606166677_o

300 €

Apartament 2+1, Blv “Zogu i Pare”

Disponojmë apartament me qera në afërsi të qendrës së Tiranës Tek bulevardi “Zogu I “ pranë Ministrisë së Drejtësisë. Apartamenti është I pozicionuar në katin […]

është lexuar 17 herë (1 herë sot)

95,000 €

Apartament 2+1, Karl Gega

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, në rrugën “Karl Gega”. Përbëhet nga një sallon i bollshëm , dy dhoma gjumi […]

është lexuar 816 herë (1 herë sot)

14859364_718806701599836_2048869350_o

60,000 €

Apartament 1+1, Sheshi Wilson

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt, pranë Sheshit wilson, Rruga Abdyl Frashëri. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të […]

është lexuar 835 herë (1 herë sot)

21397369_898950633585441_625079451_n

50,000 €

Apartament 1+1, Rruga “Mine Peza”

Apartamenti ndodhet në një zone mjaft të mirë dhe të jep mundësi për ta shfrytëzuar për investim për zyrë ose biznese të ndryshme. Apartamenti është […]

është lexuar 18 herë (1 herë sot)

20526483_10214964833340737_167696073_n

152,500 €

Apartament 2+1, Tefta Tashko Koco

Apartamenti gjendet në një zonë mjaft të preferuar për banim ytek rruga “Tefta Tashko Koço” në afërsi të qendrës së Tiranës. Është I pozicionuar në […]

është lexuar 68 herë (1 herë sot)

18386544_10214964848821124_1913011119_n

80,000 €

Apartament 1+1, Tefta Tashko Koco

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është ndër zonat e preferuara për banim, në afërsi të qendrës së Tiranës. Apartamenti është I pozicionuar në katin […]

është lexuar 79 herë (1 herë sot)

14877125_10206348353942526_429236219_n

45,000 €

Apartament 2+1, Fresku

Disponojmë një apartment në një zonë mjaft të zhvilluar të Tiranës, ne Fresk, në rrugën e Teleferikut. Ndodhet në katin e 4 të një kompleksi […]

është lexuar 854 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 1031 2 3 103