Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth frroku

  • Anëtarësuar në: 05/12/2016

Përshkrimi

15399022_1432767953429922_130016072_o

2,800 €

Audi A3 nafte 2001 – dokumenta deri ne shkurt 2017

Me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2017. E mirembajtur brenda dhe jashte si dhe pjeset motorrike dhe xhenerike,motorri 1.9 me nafte DI te kuqe,kambio […]

980 herë e lexuar, 1 herë sot