Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Frenki

  • Anëtarësuar në: 10/04/2017

Përshkrimi

IMG_1970

2,500 LEK

Dhoma Plazhi te Uji i Ftohte, Vlore

Shtepia Ndodhet me pamje nga deti as 200m larg tij.Shtepia esht me te gjitha kushtet e pershtateshme dhe ambjente shlodhese dhe relaksuese me parkim e […]

113 herë e lexuar, 0 herë sot