Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Frenki

  • Anëtar që në: 11/04/2017
ONLINE para 5 ditë

Përshkrim

IMG_1970

2,500 LEK

Dhoma Plazhi te Uji i Ftohte, Vlore

ONLINE para 5 ditë

Shtepia Ndodhet me pamje nga deti as 200m larg tij.Shtepia esht me te gjitha kushtet e pershtateshme dhe ambjente shlodhese dhe relaksuese me parkim e […]

është lexuar 12 herë (0 herë sot)

IMG_1356

20 €

Dhoma Plazhi te Uji i Ftohte, Vlore

ONLINE para 5 ditë

Ofrojme Dhoma Plazhi per Periudhen e Veres.Shtepia eshte Vile dhe ndodhet fare prane Detit.Ambjentet jan Perfekte e me pamje piktoreske.Cmimi ulet per prenotime 2 javore.Ambjentet […]

është lexuar 81 herë (0 herë sot)

IMG_0860

25 €

Ambjente Pushimi, Uji i ftohtë, Vlorë

ONLINE para 5 ditë

Ambjente Relaksuese Fare Afer Detit Me dhoma komode e me cmime te uleta dhomat jan t kompletuara dhe ambjentet jasht teper shlodhese e qetsuese zona […]

është lexuar 175 herë (0 herë sot)