Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Fredi30

  • Anëtar që në: 10/06/2017

Përshkrim

header

 

Chat Shqiptar argetim me vajza nga Shqiperia

ChatoShqip.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar. Nuk eshte e thene se, bisedimi ne […]

është lexuar 57 herë (0 herë sot)