Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për flori20

  • Anëtar që në: 02/01/2017

Përshkrim

15822222_1378604745524134_627962496_n

 

SHITEN RAFTET METALIKE PER MARKETE

SHITEN RAFTET METALIKE PER MARKETE. STRUKTUARA ESHTE SHUME E FORTE DHE NE GJENDJE TE PERSOSUR,SHITET PER MBYLLJE AKTIVITETI. PERMASAT JANE 6 METRA. CMIMI I DISKUTUESHEM […]

është lexuar 94 herë (1 herë sot)

15857308_1378604705524138_515713814_o

 

SHITET BANAK FRIGORIFER AKULLORE

shitet frigoriferi akullore . cmimi i diskutueshem per me shume kontakt tek numri celularit . Publiko edhe në:

është lexuar 146 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta