Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth FIZIO KLINIKA

  • Anëtarësuar në: 16/01/2018

Përshkrimi

IMG-20180115-WA0015

15,000 LEK

FIZIO KLINIKA

FIZIO KLINIKA Klinike fizioterapie e pershtatshme per cdo lloj rehabilitimi. Trajtimi dhe perkujdesja qe ju meritoni. Ofrojme Trajtim për: • dhimbje të qafes • skoliozave, […]

264 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta