Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Fhjncfvbbb

  • Anëtarësuar në: 22/02/2018

Përshkrimi

IMG_20180116_092835

3,100 €

VW passat 1.9 TDI (DI- e kuqe)

Vw passat …prodhim i dhjetor 2001 Me di- kuqe Makina eshte me 179000 km origjinale.Eshte perdorur pak ne Shqiperi.Ne gjendje shume te mire motorike dhe […]

461 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta