Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Fitim Gashi

  • Anëtar që në: 03/07/2014
ONLINE tani

Përshkrim

foto 1

1,500 €

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve

ONLINE tani

Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine – Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje […]

është lexuar 1192 herë (1 herë sot)