Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Fitim Gashi

  • Anëtarësuar në: 03/07/2014

Përshkrimi

Shes toke per biznese ne Mleqan dhe troll per shtepi ne Kijeve, Magjistralja Prishtine-Peje

foto 1

200,000 €

Shitet Toka 1 Hektar e 2 Ari ne Mleqan, Magjistralja Prishtine Peje

Toka ndodhet 50 metra nga Magjistralja Prishtine – Peje, perballe shtepise se Latif Kryeziut dhe Pikes se Karburanteve EURO BENZ Toka ka dalje ne Magjistrale […]

637 herë e lexuar, 4 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta