Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Fatjonmetaj

  • Anëtarësuar në: 02/12/2016

Përshkrimi

Shitet-Opel-Zafira-2007-1-9-Naft-6-1-0696379560

4,300 €

Opel Zafira 2007 1.9 Naft 6+1 4.300 eiro i Diskutueshem

Shitet Opel Zafira 2007 1.9 Naft 6+1 sherbime te sa po bera dhe me goma te reja makina shitet per arsye mos perdorimi me 210.000 […]

128 herë e lexuar, 0 herë sot

BMW-X5-3-0-Naft-0696379560

5,300 €

BMW X5 2003 3.0 Naft 5.300 Euro i Diskutueshem

Shitet BMW X5 3.0 Naft 2003 sherbime te sapo bera dhe goma te rea me 220.000 klm origjinale makina shitet per arsye mos perdorimi 5.300€ […]

137 herë e lexuar, 0 herë sot

SEATLeon-568_7

25 €

Makina me qera 0694403706

Makina Me Qera 0694403706 & 0696271456 Me cmimet me te lira ne tregun shqiptar Sherbimet tona dhe ne aeroport vetam nje telefonat dhe ne jemi […]

582 herë e lexuar, 0 herë sot