Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth fatjon.muzaka

  • Anëtarësuar në: 23/12/2015

Përshkrimi

Melida1

19,500 LEK

Biciklete Mountain Bike Melida 8600 Austriake19500 lek e diskutuar

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria • Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab • Disqe rezistente, dopio disqe • Amortizatore EUON, rrota para me […]

106 herë e lexuar, 0 herë sot

Lenovo T520

350 €

Laptop Lenovo 350 Euro

Laptop Lenovo T520 ,i sjelle nga USA Procesor Core i5, RAM 4 Gb, HDD 500 Gb, Graf i dedikuar Nvidia NVS4200M 1Gb Ekran 15.6”, Webcam, […]

41 herë e lexuar, 0 herë sot

ipadddddddddd

350 €

iPad Apple i ri me sim card 4G cmimi 350 eur i diskutuar

Apple iPad i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, me karikuesin dhe aksesoret e vet origjinale: iPad wi-fi 4G me micor sim card, 16Gb […]

65 herë e lexuar, 0 herë sot