Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Fatjon Gjini

  • Anëtarësuar në: 22/07/2017

Përshkrimi

IMG_0291

3,700 €

C-Class 200 , modeli 203

Shitet per arsyje se dua te bej nje tjeter me te mire ( me te ri ) . Duhet pare nga afer !

176 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_2298

3,500 €

Furgon Sprinter i mbyllur

Furgoni eshte ne super gjendje si motorrike dhe gjenerike , shitet per arsyje se kam blere nje tjeter me te madh si ky , cdo […]

330 herë e lexuar, 0 herë sot