Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth FaniTravelTours

Përshkrimi

TURIZEM SHQIPTAR;
Biletari;
Guidat ;THETHI ,VALBONA ; LURA ; OSUM ; DARDHE

Adresa;1
Bul.Zogu i Pare nr.28
(perballe Ministris se Drejtesis)

FaniTravel&Tours

tel : ++355 42 467 594
mobil: ++355 68 22 89 009
mobil: ++355 69 57 57 133
SKYPE :fani.travel.tours
E-MAILl : info@fanitravel.com
WEB : www.fanitravel.com
Te / FAX l: 042-467-594 ZYRA

23215770_504764533223774_6703985447235635607_o

79 €

Fundjave ne Dubrovnik

Date 2-4 Dhjetor Qendrim #3dite #2nete 💶Cmimi 79 Euro ❌Ne cmim perfshihet:❌ 🚎Transporti 🏨Akomodim ne hotel 3*- 4* 🍽️Mengjeset dhe darkat per dy dite qendrimi […]

292 herë e lexuar, 1 herë sot

23213487_504757803224447_86982645841810601_o

399 €

FESTAT E NËNTORIT NË PRAGË / REPUBLIKA E ÇEKISË NISJA E KONFIRMUAR

PAKETA BAZË: 25 – 28 Nëntor 2017 4 ditë / 3 netë Cmimi: Vetëm € 399 / Për person – Fluturim Tiranë – Vjenë – […]

352 herë e lexuar, 1 herë sot

399 €

FESTAT E NËNTORIT NË VJENË – AUSTRI : NISJA E KONFIRMUAR

PAKETA BAZË: 25 – 28 Nëntor 2017 4 ditë / 3 netë Çmimi: € 399 / Për person -Fluturim direkt Tiranë – Vjenë – Tiranë […]

359 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta