Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për fagu

  • Anëtar që në: 22/05/2013

Përshkrim

banese plazhi

20 €

Banese per plazh, prane Hotel Adriatik, Durres

Japim me qera per pushime verore dy apartamente, te cilat jane ne katin e pare te nje vile dykateshe me oborr. vila eshte e ndertuar […]

është lexuar 2039 herë (0 herë sot)

cadra 2

10,000 LEK

shesim letine plazhi

shezlonge jane ne gjendje teknikisht shume mire. jane te perdoruar mall italian. Per sqarime/cmim i diskutueshem na kontaktoni 0674281392

është lexuar 694 herë (0 herë sot)

makine 1

930 €

Shitet Daewood Matiz, motor benzine 800 CC, viti 2001

Makine Daewood Matiz, motor benzine 800 CC, me tre pistona. Makine qyteti e lehte per tu parkuar dhe ekonomike. Timon gjysem hidraulik. Dokumentacion shqiptar, targa […]

është lexuar 178 herë (0 herë sot)

IMG_20150920_172312

100 €

shitet karroce per femije

shitet karroce per femije e markes PRENATAL.Karroca eshte e kompletuar (cante, mbrojtese kembesh per stinen e dimrit etj), pa difekte mekanike. per sqarime te metejshme […]

është lexuar 489 herë (0 herë sot)

20160423_104527

80 €

shitet segiolino per femije

Segiolino (karrike ushqyese) per femije, e markes se njohur PRENATAL, me disa nivele ulje, pa demtime fizike (veshja e sfungjerit eshte pak e demtuar, por […]

është lexuar 76 herë (0 herë sot)