Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Evo-Net

Përshkrimi

Copia di We Are Hiring Poster Template - Fatto con PosterMyWall

 

Pune PART TIME & Full Time

Evo Net ofron 50 vende pune per operatore telefonik. Ju ofrojme: – Orare pune prej 4, 6 & 8 ore – Ambjent pune komod & […]

124 herë e lexuar, 1 herë sot

5784

 

Kerkohen 100 operatore edhe pa eksperience

Evo-Net kerkon te punesojne 100 operatore per gjuhen italiane. Pranohen edhe persona pa eksperience. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane dhe deshire per te […]

508 herë e lexuar, 1 herë sot

logo evo.net

 

Kerkohen 40 operatore te gatshem per te filluar pune menjehere

Kerkohen 40 operatore per fushaten Vodafone Casa te gatshem per te filluar pune menjehere. Paga shume e kenaqshme (baze + bonuse) Orare pune prej 4, […]

659 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta