Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth EURO ESTATE ALBANIA

  • Anëtarësuar në: 10/07/2017

Përshkrimi

aap4

71,000 €

Apartament per Shitje:

Shitet apartament 2+1 prane rruges se Kavajes, Rr. Stavri Themeli. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 8 katesh, ne nje […]

124 herë e lexuar, 0 herë sot

ooo

63,000 €

Apartament per Shitje:

Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 3 banim tek Kompleksit “Garden Residence Turdiu”, ka nje siperfaqe totale prej 90 m² dhe eshte I orientuar […]

203 herë e lexuar, 3 herë sot

sacaca

68,000 €

Shitet Dyqan:

Shitet dyqan 45 m² , i pajisur me hipoteke, dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, zone qe ka perspektive te […]

102 herë e lexuar, 0 herë sot

cszxcx-954x738

68,000 €

Shitet Ambient Biznesi:

Shitet ambient ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te sigurta te Tiranes, Rruga Myslym Shyri, ambienti ndodhet në katin e 2 ne një […]

59 herë e lexuar, 0 herë sot

jsdsd

27,000 €

Shitet Ambient Biznesi:

Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne katin e dyte, ka nje siperfaqe prej 12,5 m² eshte totalisht i investuar dhe i […]

92 herë e lexuar, 2 herë sot