Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth esmeraldahoxha

  • Anëtarësuar në: 04/12/2017

Përshkrimi

IMG_1352

58,000 €

Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

Shitet Apartament 2+1 me sip 65m kati i 1 ne nje pallat egzistues dhe te mirembajtur. Eshte e pajisur me certifikat pronesie. Cmimi eshte i […]

10 herë e lexuar, 10 herë sot

IMG_1420

95,000 €

Shitet Apartament 2+1 te St,Trenit

Shitet Apartament 2+1 me sip,103m kati i 4 ne pallat egzistues,ka orientim Lindje dhe Perendim,eshte gjithe kohen me diell,eshte shume i bollshem si hyrje. Cmimi […]

138 herë e lexuar, 6 herë sot

IMG_0855

70,000 €

Shitet Apartament 2+1+Papafingo te 21 Dhjetori

Shitet Apartament 2+1 me sip te brendshme 70m eshte kati 5 i fundit,plus ka verande me sip 100m e pershtatur ne papafingo. Eshte e pajisur […]

40 herë e lexuar, 20 herë sot