Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për erta123

  • Anëtar që në: 03/12/2016
ONLINE para 3 ditë

Përshkrim

logo sulaj

 

Kerkohet shitese – Furre Buke Pasticeri

ONLINE para 3 ditë

Kerkohet shitese Furre Buke Pasticeri SULAJ Me orar te plote….Vajzat te jene pa angazhime dhe te moshes 18-30,jo duhanpirëse.Eksperienca nuk perben problem.Te interesuarat te dergojne […]

është lexuar 619 herë (0 herë sot)