Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth erta123

  • Anëtarësuar në: 03/12/2016

Përshkrimi

logo sulaj

 

Kerkohet shitese – Furre Buke Pasticeri

Kerkohet shitese Furre Buke Pasticeri SULAJ Me orar te plote….Vajzat te jene pa angazhime dhe te moshes 18-30,jo duhanpirëse.Eksperienca nuk perben problem.Te interesuarat te dergojne […]

814 herë e lexuar, 0 herë sot