Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Erlinda

  • Anëtar që në: 31/05/2017
ONLINE para 7 ditë

Përshkrim

IMG_20170618_195117

45 €

Shtepi pushimi apartament 1+1 ne plazhin e Shengjinit

ONLINE para 7 ditë

Apartament 1+1 me siperfaqe 69m2 me te gjita kushtet perfshi: Kondicioner Internet 20 Mbs Tv (digitalb) Pamje nga deti 70m distance nga deti Te gjithe […]

është lexuar 9 herë (0 herë sot)

1

25 €

Shtepi pushimi ne mal ne Boge, Shkrel, Malesi e Madhe

ONLINE para 7 ditë

Shtepi ne mal ne Boge, Shkrel, Malesi e Madhe. Shtepia eshte dy kateshe dhe ka te gjitha kushtet. Shtepia ka 3 dhoma nje sallon nje […]

është lexuar 77 herë (0 herë sot)

20170409_092453

35 €

Shtepi plazhi ne Shengjin, Lezhe

ONLINE para 7 ditë

Kemi nje apartament 1+1 ne plazhe Shengjin, Lezhe. Çmimi 35 euro kontakt 00355674058999

është lexuar 115 herë (0 herë sot)