Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth erka

  • Anëtarësuar në: 19/08/2016

Përshkrimi

31487564_955747774601084_1368854906718388224_n

80,000 LEK

Shtrydhese me precizion te larte KENWOOD

Shes shtrydhese speciale KENWOOD – Angleze ne gjendje perfekte per perdorim familjar dhe lokal. 800 WAT rrotullim i shpejt dhe efikas per cdo lloj fruti […]

152 herë e lexuar, 1 herë sot

20180506_144207

27,000 LEK

SAMSUNG GALAXY S6

Shes Samsung Galaxy S6. Proçesori Exynos i Samsungut është një nga më të shpejtët, me një arkitekturë 64-bit, i ndjekur nga 3 GB RAM dhe […]

154 herë e lexuar, 0 herë sot

31543849_955724204603441_3618766575470903296_n

45,000 LEK

Biciklete kursi Orbea

Biciklte kursi Orbea bianchi, Spanjolle. Ne gjendje te shkelqyer, shum pak e perdorur, piruni karbon,trupi alumin,cdo aksesore orgjinale profesionale. cell: 069-3992142 watsupp ose viber apo […]

358 herë e lexuar, 3 herë sot