Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth ergys05151

  • Anëtarësuar në: 07/07/2018

Përshkrimi

b712e160-f9d1-4701-8fec-2cc3e7e4e943

4,500 €

** SUPER OKAZION ** SHITET/NDRROHET MERCEDES E320

*MAKINA ESHTE NE GJENDE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE *MOTORR 320 CDI *NAFTE *2005 *AUTOMATIKE *MAKINA ESHTE SHUME E PASTER *NGJYRA E BARDHE *ME KRAH ANGLEZ […]

330 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta