Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth eraldo4

  • Anëtarësuar në: 24/08/2016

Përshkrimi

received_1697993250219487

4,100 €

Mercedes Benz C200 Kompressor, viti 2001

E ardhur nga Gjermania. Motor c200 benzin kompresor, goma me disqe alumini, tapicer shum e paster. ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. I gatshem per […]

210 herë e lexuar, 1 herë sot