Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth eraldo.xhaxhamani

  • Anëtarësuar në: 13/11/2016

Përshkrimi

SSD Kingston 120 Gb

59 €

Tirane, shes SSD Kingston 120 Gb nga Gjermania 59 Euro

Hard-drive SSD Kingston 120 Gb , te sjelle nga Gjermania ( kam vetem pak cop gjendje), i ri, ne amballazh, i pa hapur ndonjehere, Model […]

361 herë e lexuar, 0 herë sot

iphone-5s-sg

19,500 LEK

Tirane, shes iPhone 5S 19.500 Leke i diskutueshem

iPhone 5S, model A1533, ngjyre gri e erret, ne gjendje perfekte, i sjelle nga USA, punon me cdo lloj karte, iPhone origjinal dhe me garanci. […]

323 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta