Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për eraldo.xhaxhamani

  • Anëtar që në: 13/11/2016

Përshkrim

GatewayTSeries

170 €

Laptop Gateway T-Series 4Gb ram, 250Hdd 170 eur i diskutuar

Laptop Gateway T-Series, Procesor Core 2 Duo 2,00 GHZ, Ram 4 GB, Hdd 250 GB, Web cam, 14inc, Kapeket ngjyre blu dhe tastiera gri metalixato, […]

është lexuar 225 herë (1 herë sot)

ASUS

250 €

Laptop i ri Asus super slim + cante 250 eur i diskutuar

Laptop i ri bashke me canten, marka Asus X401U, Procesor Dual Core C60, Hardisk 320Gb, Ekran 14.1 inc, Web cam, Wireless, USB 3.0, HDMI, Super […]

është lexuar 280 herë (1 herë sot)

DellXPS1530

170 €

LAPTOP DELL CORE DUO, 170 EUR I DISKUTUAR

Laptop Dell XPS M1530 i sjelle nga Zvicra, Model: PP28L, Intel core 2 Duo T7500 2.2Ghz, Hdd 250Gb, Graf i dedikuar Nvidia GeForce 8600M, Finger […]

është lexuar 81 herë (1 herë sot)

HP 255 G4

230 €

Laptop Hp dual core Gen 6 nga Austria 230 eur i diskutuar

Laptop HP 255 G4, modelet e reja, i sjelle nga Austria, gjenerat e 6-te, Procesor E1-6015, Ram 4Gb, Hardisk 500Gb, Graf i dedikuar Radeon HD […]

është lexuar 47 herë (0 herë sot)

hp 250 g3

350 €

Tirane, shes Laptop HP 350 Euro

Laptop i sjelle nga Gjermania, marka HP 250 G3, ne gjendje pothuaj si i ri Procesor Core i3-4005U ( gjenerata e kartert Ram 4Gb Hdd […]

është lexuar 32 herë (0 herë sot)

iPhone_5c_Skin_Decal_White_Leather

17,500 LEK

iPhone 5c nga usa 17500 lek i diskutuar

Iphone 5c , gjendje perfekte, i sjelle nga USA, Ngjyra e bardhe, Memoria 16 Gb , RAM 1 Gb , Kamera 8 mpx , Kamera […]

është lexuar 307 herë (1 herë sot)

BicikleteMeilda

19,500 LEK

Tirane, shes Biciklete nga Austria 19 500 lek i diskutuar

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria, Disqe rezistente, Dopio disqe, Gomat Eywatire, Comfortable Light Anti Stab, Amortizatore EUON, Rrota para me vaj EUON, Kompanjol […]

është lexuar 164 herë (2 herë sot)

HP 255 G4

230 €

Tirane, shes Laptop HP 230 Euro

Laptop HP 255 G4, modelet e reja, i sjelle nga Austria, gjenerat e 6-te Procesor E1-6015 Ram 4Gb Hdd 500Gb Graf i dedikuar Radeon HD […]

është lexuar 36 herë (0 herë sot)

NdShk1

7,000 LEK

Tirane, Shiten Rafte per dyqan veshjesh 7.000 Leke

Shiten Rafte per dyqan veshjesh, punime elegante dhe cilesore ne hekur, te kombinuara me xham, teper prezantues per reklamim veshjesh cilesore. Raftet jane bere me […]

është lexuar 52 herë (1 herë sot)