Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për eraldo.aldo

  • Anëtar që në: 17/06/2017

Përshkrim

20160704_094401

45 €

Jepet me qera banese ne Shengjin

Jepet dhone plazhi me qera ne plazhin e Shengjinit. Banesa eshte e mobiluar me te gjitha kushtet. Ka dy dhoma gjumi dhe eshte e pershtatshme […]

është lexuar 171 herë (0 herë sot)