Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth eraldo.aldo

  • Anëtarësuar në: 17/06/2017

Përshkrimi

7D8903D4-2793-4963-8614-2B4E115EF407

50 €

Jepet banese me qera ne Shengjin

Jepet banese 2+1 me qera ne Shengjin. Banesa eshte e mobiluar me te gjitha kushtet dhe eshte e pershtatshme per 5 deri ne 9 persona. […]

374 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta