Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Eraldi2017

  • Anëtar që në: 03/07/2017

Përshkrim

IMG-20170703-WA0006

 

Shtepi Pushimi ne Orikum, te mobiluara, parking, 50 m larg detit

Jepen me qera per pushime apartamente 1+1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhe 50m larg detit kane te […]

është lexuar 80 herë (0 herë sot)