Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Erald Shkodrani

  • Anëtarësuar në: 06/07/2017

Përshkrimi

20170706_183510

1,700 €

Okazion Renault Clio, viti 2002

Motori 1.2. Ne gjendje te mire motorike dhe xhenrike. Letrat deri ne Prill 2018.

121 herë e lexuar, 0 herë sot