Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth enea

  • Anëtarësuar në: 28/09/2012

Përshkrimi

21146771_10210215904297176_773142548_o

150,000 LEK

Shiten Mobilje Lokali

Shiten Mobilje Lokali:Banak,4 Komplete tavoline me nga 4 karrige, 5komplete tavoline te uleta me 2kolltuqe dopio+pupa 150.000 leke.Cel:0692168231.Vlore

103 herë e lexuar, 0 herë sot

15060325_10207906068192717_1290230036_o

1,400 €

Lancia ypsylon 1.2 benxin 2003 . Ne gendje shume te mire xhenerike dhe moto...

Lancia ypsylon 1.2 benxin 2003 . Ne gendje shume te mire xhenerike dhe motorike . E mbajtur nga femer . Shitet ose nderrohet me makine […]

520 herë e lexuar, 0 herë sot