Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Enea eni

  • Anëtarësuar në: 10/08/2017

Përshkrimi

20170810_094005

4,000 €

Shitet traktor Belarus MTZ 80

Shitet traktor mtz belarus ne gjendje shume te mire pune . Shitet per arsye mos perdorimi .Traktori ka punuar shume pak dhe mund ta provoni […]

294 herë e lexuar, 2 herë sot