Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Endry

  • Anëtarësuar në: 16/08/2017

Përshkrimi

image-0-02-05-c34a5007e46d2528a723d67a024c859dd86cbfcf9baae87458a221eebe037422-V

2,400 €

Ford focus viti 2002

Shes ford focus vit prodhim I 2002 ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike . Me letra te paguara deri ne nentor 2017. E gatshme […]

111 herë e lexuar, 0 herë sot