Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Endriti diti

  • Anëtar që në: 17/07/2017

Përshkrim

IMG_0511

35,000 LEK

Jepet apartament me qera tek Myslym Shyri

Jepet apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes,ne fillim te rruges Myslym Shyri nga ana e tajvanit..nje zone mjafte e Mire dhe […]

është lexuar 51 herë (0 herë sot)