Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Endri78

  • Anëtarësuar në: 05/12/2016

Përshkrimi

20180226_155226

37,800 €

Apartament 1+1+ballkon,zona e Freskur,thesarit

Apartament 1+1+ballkon+tualet. Kat i 6 me ashensor,parket. Dok pronesie. 0692047157

126 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20171114-WA0008

149,000 €

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 10, 121 m² prane Nobis (Rr Marko Boc...

Apartament 2+1,ballkon,tualet kat i 10. Rruga Marko Bocari prane Nobis. Ap disponon shitet se bashku me mobilimin total. Certifikate pronesie.

288 herë e lexuar, 0 herë sot

20171031_134658

230,000 €

Tirane, shes apartament 4+1+A+BLK Kati 4, 144 m² (Rr Sami Frasheri, Bllok)...

Apartament 144m2 kat i 4 me ashensor. Apartamenti disponon 3 dhoma gjumi, soxhorno te madh e, ambjent gatimi, depo magazinimi, 2 tualete, 2 ballkone dhe […]

248 herë e lexuar, 0 herë sot