Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Emiron Dhima

  • Anëtarësuar në: 28/11/2017
  • Facebook

Përshkrimi

50,000 LEK

Magazine me Qera

Jepet me qera magazine me siperfaqe ndertese 360 m2 dhe siperfaqe trualli 720 m2, magazina eshte e rikonstruktuar dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Pozicionohet […]

174 herë e lexuar, 0 herë sot

Auto-Skicë

50,000 LEK

Magazine me Qera

Jepet me qera magazine me siperfaqe ndertese 360 m2 dhe siperfaqe trualli 720 m2,magazina eshte e rikonstruktuar dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Pozicionohet ne […]

432 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta