Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth emirjon

  • Anëtarësuar në: 02/07/2015
  • Facebook

Përshkrimi

syzet

30,000 LEK

Paisje spiune video pergjimi te te gjitha llojeve.

Kontakt: 0692623555 (Viber-WhatsApp) Dergesa ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve. Shiten paisje spiune pergjimi (video dhe audio) te te gjitha llojeve, duke filluar nga 30 […]

469 herë e lexuar, 0 herë sot

23319000_1655475214514143_3354712680911800421_n

250 €

Ore spiune dore me karte SIM & kamer te fshehur.

Pershkrimi: Ore inteligjente perfekte per tu perdorur dhe mbajtur pa u dyshuar fare ne ambiente te caktuara… ku nuk lejohen kamerat/telefonat, (perfekte per perdorim vetjak […]

118 herë e lexuar, 0 herë sot