Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për emiljano pashaj

  • Anëtar që në: 04/06/2017
ONLINE para 3 ditë

Përshkrim

3387618

5,000 LEK

Apartamente me qira ne nje vile 4 kateshe, Uji i Ftohte, Vlore

ONLINE para 3 ditë

jept me qira per pushimet tuaja nje apartament e nje vile 4kace me pamje na deti ., apartamenti eshe me pamje na deti edhe na […]

është lexuar 64 herë (0 herë sot)

coldwa10

2,500 LEK

Dhoma plazhi, Uji i Ftohte – Vlore

ONLINE para 3 ditë

dhomat jane ne uje te ftohe te vlores . ne nje vile 4kace .dhomt jan te paisura me a/c me tv dhe me ambient gatimi […]

është lexuar 108 herë (0 herë sot)

0 LEK

Orikum – shitet 6000 m² toke

ONLINE para 3 ditë

sitet toke ne orikuum 6000metra katror .toka gjendet ne dalje te orikuumit per ne llogara 400metra na rruga kryesore me dokumenta te rregullta edhe me […]

është lexuar 87 herë (0 herë sot)