Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Elona Sejdi

  • Anëtar që në: 11/08/2016

Përshkrim

image

25 €

Shtepi pushimi ne qender te Sarandes

Sarande jepet me qera apartament ne qender te Sarandes Adresa: Lagjia nr. 1 Rrethi: Sarandë Kontakt: 00355692490317 Jepet me qera.Apartment 1+1 dhome e kuzhine dhe […]

është lexuar 52 herë (0 herë sot)