Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për eliteproperties

Përshkrim

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira si dhe vlerësim, informacion, sigurim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

lokal per shitje (4)

808,500 €

Ambient/ bar-kafe për shitje pranë stadiumit “Dinamo”

Ambient/ bar-kafe për shitje pranë stadiumit “Dinamo” Shitet ambient shërbimi bar- kafe në zonën e stadiumit “Selman Stermasi”, në kryqëzimin e rrugës “Komuna e Parisit” […]

është lexuar 64 herë (0 herë sot)

Picture 135 (1)

350 €

Jepet me qera apartament 1+1 Rruga ” Ymer Kurti”

Jepet me qera apartament 1+1 në rr.”Ymer Kurti” përballë gjimnazit “Petro Nini Luarasi” Jepet me qera apartament 1+1 pranë gjimnazit “Petro Nini Luarasi”, me sipërfaqe […]

është lexuar 54 herë (0 herë sot)

ap 2+1 wilson (11)

450 €

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Perlat Rexhepi

Jepet me qera apartament 2+1, zyrë tek sheshi “Wilson” në rr. “Perlat Rexhepi” Jepet apartament me qera në një pallat të ri, pranë sheshit “Wilson”, […]

është lexuar 126 herë (0 herë sot)

ap 2+1 brigada VIII (1)

600 €

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Ish Bllokut

Jepet apartament 2+1 me qera në ish-Bllok, rr. “Brigada e VIII” Jepet apartament me qera në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti ka një sipërfaqe 132 m2 […]

është lexuar 106 herë (0 herë sot)

zyre bllok (2)

1,500 €

jepet me qera ambinet per zyra

Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në rr. “Ibrahim rugova” Jepet me qira ambient me sipërfaqe 160m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet […]

është lexuar 87 herë (0 herë sot)

WedJun1411091420179281

130,000 €

Shitet apartament 2+1 te Prokuroria

Shitet apartament 2+1 prane Prokurorise Tirane Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m/2, te organizuar ne nje ambient gatimi dhe ndenjeje te vecante, dy dhoma […]

është lexuar 88 herë (1 herë sot)

ap te kika (10) - Copy - Copy

91,800 €

shitet apartament 3+1 tek Komuna Parisit

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2, te organizuar ne nje ambient gatimi dhe ndenjeje , tre dhoma […]

është lexuar 63 herë (0 herë sot)

ap 1+1 te komuna e parisit (6)

350 €

Jepet me qera apartament 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit” Jepet apartament me qera, tek “Komuna e Parisit”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe […]

është lexuar 209 herë (2 herë sot)

ap tek harry fultz (9)

57,000 €

Shitet apartament 1+1 në Rr.”Asim Vokshi” pranë “Harry T. Fultz”

Shitet apartament 1+1 në Rr.”Asim Vokshi” pranë “Harry T. Fultz” Shitet apartament i organizuar në një ambient ndenjie, një dhomë gatimi, një dhomë gjumi, një […]

është lexuar 57 herë (0 herë sot)

ap ne autostrade (37)

120,000 €

Shitet apartament 3+1

Shitet apartament 3+1 pranë “Tregut Agro-Ushqimor”, pas spitalit “Hygeia” Shitet apartament 3+1 në një zonë të qetë të Tiranës, pranë tregut agro-ushqimor,i cili ka një […]

është lexuar 69 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 41 2 3 4