Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Elisa1003

  • Anëtar që në: 13/03/2017

Përshkrim

IMG_4093

60,000 LEK

Iphone 6s plus gold, 128 gb ne gjendje shume te mire

Iphone eshte ne gjendje shume te mire. I mbajtur perhere me kasa mbrojtese dhe xham. Cmimi i diskutueshem

është lexuar 11 herë (0 herë sot)

IMG_7447

80 €

Syze optike Versace

Syze Optike Versace te paperdorura

është lexuar 213 herë (0 herë sot)

IMG_7459

100 €

Syze optike

Syze Optike, Firma Versace.

është lexuar 95 herë (0 herë sot)