Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Elisa1003

  • Anëtarësuar në: 13/03/2017

Përshkrimi

IMG_4093

60,000 LEK

Iphone 6s plus gold, 128 gb ne gjendje shume te mire

Iphone eshte ne gjendje shume te mire. I mbajtur perhere me kasa mbrojtese dhe xham. Cmimi i diskutueshem

36 herë e lexuar, 0 herë sot