Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Eliot

  • Anëtarësuar në: 10/08/2016

Përshkrimi

IMG_20171209_113606

1,500 €

Kamion veteshkarkues Fiat – OM

Makina ka mototr 2.5 , vet shkarkuese ne te gkitha krahet , shume ekonomike dhe shum makine e forte , eshte pa letra ! Ju […]

535 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta