Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Immobiliare plus

  • Anëtar që në: 02/11/2012

Përshkrim

IMG_2274

68,000 €

Shitet apartament mbrapa shkolles 1 maji. Pallat ekzistues

Shitet apartament ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. I rregullt me domumentat hipotekore.

është lexuar 86 herë (2 herë sot)

IMG_2120

42,000 €

Shitet apartament ne kombinat 42000€

Shitet apartament ne kombinat ne nje super kompleks me gjelberim. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe shitet i mobiluar.

është lexuar 163 herë (11 herë sot)

IMG_2224

65,000 €

Shitet apartament te brryli

Shitet apartament ne katin e shtate te nje pallati te ri. Cmimi okazion pasi apartamentet ne ate pallat shiten mbi 900€/m. Apartamenti shitet i mobiluar. […]

është lexuar 83 herë (5 herë sot)

IMG-20161123-WA0013

800 €

Ne bllok jepet me qera 2+1

Jepet edhe bosh per biznes.120m2. Ap ndodhet ne nje pallat cilesor te paisur me kamera 24/24 ore.imobiliare plus

është lexuar 217 herë (0 herë sot)

21017737_10155646563392838_119565889_o - Copy

110,000 €

shitet apartament 2+1 105m2 te selvia ne pallat te ri

shitet aparatament i mobiluar ne katin e 10 te nje pallati te rri. apartamenti disponon te gjitha dok hipotekore. shitet nen cmimin e tregut.

është lexuar 32 herë (0 herë sot)

350 €

te sheshi willson 2+1

jepet me qera apartament kati 4 pallat ekzistues. cmim 350euro.apartamenti eshte totalisht i ri me paisje te reja.

është lexuar 250 herë (0 herë sot)

3,500 €

Ambient me qera ne bllok250m

Ambient perzyra ose biznes

është lexuar 85 herë (0 herë sot)

IMG_0427

390,000 €

Shitet restorant luksoz

Shitet restorant perballe detit, me sip. 420m2, i mobiluar dhe ne gjendje pune.0695552246

është lexuar 161 herë (0 herë sot)

IMG_1282

46,000 €

Shitet ap tek astiri 1+1 4600€

Shitet apartament 1+1. 75.5m , apartamenti eshte shume i rregullt dhe me dokumentacion hipotekor te rregullt. Pallati ndodhet tek karburant kastrati, 50 m larg rruges […]

është lexuar 43 herë (0 herë sot)

3,500 €

ne qender te bllokut jepet me qera 250m

jepet me qera kati i pare i nje pallati ne bllok me siperfaqe 250m e pershtatshme per zyra. imobiliare pluss

është lexuar 17 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3