Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Elidon hala

  • Anëtarësuar në: 27/06/2017

Përshkrimi

IMG_2332

8,800 €

Toyota Rav4 2.2 nafte 2007 D-Cat e ardhur nga Gjermania

Shitet Toyota Rav4 2.2 nafte 2007 D-Cat e ardhur nga Gjermania.makina eshte ne gjendje te shkeqyer si mekanike dhe motorike!!

158 herë e lexuar, 0 herë sot