Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Elidon hala

  • Anëtar që në: 27/06/2017

Përshkrim

IMG_2332

8,800 €

Toyota Rav4 2.2 nafte 2007 D-Cat e ardhur nga Gjermania

Shitet Toyota Rav4 2.2 nafte 2007 D-Cat e ardhur nga Gjermania.makina eshte ne gjendje te shkeqyer si mekanike dhe motorike!!

është lexuar 87 herë (0 herë sot)