Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth ela64

  • Anëtarësuar në: 27/11/2017

Përshkrimi

20171204_164830

10,000 LEK

Shandane kristali Gjermane

Shiten keta dy shandane kristali- prodhim gjerman. Te blere dhe te pa instaluar. Gjendja teknike dhe estetike shume e mire. Asnje demtim-riparim a zevendesim. Shiten […]

229 herë e lexuar, 0 herë sot

20171127_095100

 

Komplete Qilim Leshi Punim Tradicional me rrugica

Shitet set, Qilima gjeometrik plus Rrugica Qilimi bezh dhe vishnje 2mx2.5m Rrugicat, 3mx65cm, 2.5mx65cm, 2mx65cm. Dy rrugica me rrombe, nga 1.70mx65cm Qilim floreal vishnje. 3mx2.5m […]

590 herë e lexuar, 1 herë sot